TürkçeDerneğimize üye olmak için linke tiklayarak formu doldurarak Dernek Ofisimize ulaþtýrmanızı rica ederiz .

Basvuru formu PDF

 

 

Villakent Elele İzmir

Villakentliler

ProjelerimizVİLLAKENT ELELE DERNEĞİ 27 MART 2022 OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI GÜNDEMİ

930 kez bakılmış
13 Mart 2022
00:00

VİLLAKENT MAHALLESİNİ GÜZELLEŞTİRME GELİŞTİRME KÜLTÜR SANAT DAYANIŞMA VE ÇEVREYE DUYARLILIK DERNEĞİ

 

OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI DUYURUSU

Villakent Elele Derneği’ne ait Seçimli Genel Kurul Toplantısı 27 Mart 2022 Pazar günü saat 14.00’de, Mahallemizde bulunan Menemen Belediyesi Kurs Eğitim Merkezi’nde (Kameriye) yapılacaktır. Katılım, üye sayımızın en az yarısından bir fazlası olmaz ise genel kurul yapılamayacak, ikinci toplantı 10 Nisan 2022 Pazar günü saat 14.00’de aynı mekanda yapılacaktır.

Şimdiye kadar ilk toplantıda gerekli çoğunluğu sağlayarak Genel Kurul’umuzu yapmış bulunmaktayız. Ancak içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde ilk toplantı tarihi olan 27 Mart 2022 Pazar günü çoğunluğun sağlanamayacağı düşüncesiyle ikinci toplantı tarihi olan 10 Nisan 2022 Pazar günü gerçekleştirmek üzere saat 14.00’de toplantı yerinde hazır bulunulmasını rica ederiz. Genel Kurul gündemi aşağıda bilginize sunulmuştur.

 

Tüm Villakent Elele Derneği üyeleri Genel Kurul’a çağrılıdır. Yeni üye olmayı arzulayan Villakent Mahallesi sakinleri için, Genel Kurul girişinde üyelik kaydı yapılacaktır. Ayrıca derneğe üye olma niteliklerini taşıyan ama derneğe üye olmayı düşünmeyen Villakent’lilerin de Genel Kurul’a izleyici olarak katılmaları mümkündür.

Geniş katılımlı ve verimli bir Genel Kurul olması dileklerimizle,

 

Villakent Elele Derneği Yönetim Kurulu adına

Kamuran BAKKAL (Dernek Başkanı)

 

GÜNDEM

 1. Yoklama ve açılış.
 2. Saygı duruşu.
 3. Divan Heyeti’nin seçilmesi (3 kişilik divan heyeti ve 2 kişilik oy toplama / sayma görevlisi).
 4. Yönetim Kurulu’nun 2021 yılı Faaliyet Raporu, Gelir Gider Tablosu ve iç denetim raporlarının okunması, müzakere edilmesi ve Genel Kurul’un onayına sunulması.
 5. Yeni dönemde yapılması arzu edilen işlerin sunulması.
 6. 2022 yılı taslak bütçenin sunulması.
 7. Belirlenen çalışma komisyonlarına 2’şer üyelerin seçilmesi konusunda Yönetim Kurulu’na yetki verilmesi.
 8. Mahallemiz sorunlarının takibi ve çözümü konularında üçüncü şahıs ve kurumlarla görüşme, gereğinde dava açma, açılmış davalara müdahil olarak katılma ve gerekli hukuki işlemlerde bulunma ve bu hususlarla ilgili olarak gerektiğinde danışmanlık hizmeti almak için sözleşmeler yapmak konularında yönetim kuruluna yetki verilmesinin karara bağlanması.
 9. Dernek için gerekli taşınır - taşınmaz malların satın alınması, kiralanması, kiraya verilmesi, çeşitli tesislerin kurulması, işletilmesi, işlettirilmesi konularında yönetim kuruluna yetki verilmesinin karara bağlanması.
 10. 5 asil 5 yedek Yönetim Kurulu, 3 asil-3 yedek Denetim Kurulu üyelerinin seçilmesi.
 11. Dilek ve Temenniler


28/02/2024 Gün Ortalama:131  Bugün16 ziyaret var  Sitede 2 Kişi var  IP:35.175.201.191