TürkçeWeb sitesi sayfası üyeliği dernek üyeliği olmayıp, derneğimize üye olmak için linke tıklayarak formu doldurarak Dernek Ofisimize ulaştırmanızı rica ederiz .

Basvuru formu PDF

 

Gerekli Telefonlar

Yararlı Bağlantılar

Villakent Elele İzmir

Villakentliler

ProjelerimizOLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI DUYURUSU

819 kez bakılmış
5 Mart 2018
12:23

VİLLAKENT MAHALLESİNİ GÜZELLEŞTİRME GELİŞTİRME KÜLTÜR SANAT DAYANIŞMA VE ÇEVREYE DUYARLILIK DERNEĞİ

 

OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI DUYURUSU

 

Villakent Elele Derneği’ne ait Seçimli Genel Kurul Toplantısı 25 Mart 2018 Pazar günü saat 14:00’de, Mahallemizde bulunan Menemen Belediyesi Kurs Eğitim Merkezi’nde (Kameriye) yapılacaktır. Katılım, üye sayımızın en az yarısından bir fazlası olmaz ise genel kurul yapılamayacak, ikinci toplantı 01 Nisan 2018 Pazar günü saat 14:00’de aynı mekanda yapılacaktır.

Hedefimiz, ilk toplantıda gerekli çoğunluğu sağlayarak Genel Kurulu’muzu 25 Mart 2018 Pazar günü saat 14:00’de gerçekleştirmektir. Genel Kurul gündemi aşağıda bilginize sunulmuştur.

Tüm Villakent Elele Derneği üyeleri Genel Kurul’a çağrılıdır. Yeni üye olmayı arzulayan Villakent Mahallesi sakinleri için, Genel Kurul girişinde üyelik kaydı yapılacaktır. Ayrıca derneğe üye olma niteliklerini taşıyan ama derneğe üye olmayı düşünmeyen Villakent’lilerin de Genel Kurul’a izleyici olarak katılmaları mümkündür.

Geniş katılımlı ve verimli bir Genel Kurul olması dileklerimizle,

 

Villakent Elele Derneği Yönetim Kurulu adına

Kamuran BAKKAL (Dernek Başkanı)

 

GÜNDEM

 • Yoklama ve açılış.
 • Saygı duruşu.
 • Divan Heyeti’nin seçilmesi (3 kişilik divan heyeti ve 2 kişilik oy toplama / sayma görevlisi).
 • Yönetim Kurulu’nun 2017 yılı Faaliyet Raporu, Gelir Gider Tablosu ve iç denetim raporlarının okunması, müzakere edilmesi ve Genel Kurul’un onayına sunulması.
  • Yeni dönemde yapılması arzu edilen işlerin sunulması.
  • Belirlenen çalışma komisyonlarına 2’şer üyelerin seçilmesi konusunda Yönetim Kurulu’na yetki verilmesi.
 • Mahallemiz sorunlarının takibi ve çözümü konularında üçüncü şahıs ve kurumlarla görüşme, gereğinde dava açma, açılmış davalara müdahil olarak katılma ve gerekli hukuki işlemlerde bulunma ve bu hususlarla ilgili olarak gerektiğinde danışmanlık hizmeti almak için sözleşmeler yapmak konularında yönetim kuruluna yetki verilmesinin karara bağlanması.
 • Dernek için gerekli taşınır - taşınmaz malların satın alınması, kiralanması, kiraya verilmesi, çeşitli tesislerin kurulması, işletilmesi, işlettirilmesi konularında yönetim kuruluna yetki verilmesinin karara bağlanması.
  • 5 asil 5 yedek Yönetim Kurulu, 3 asil-3 yedek Denetim Kurulu üyelerinin seçilmesi.
  • Dilek ve Temenniler

 

Sayın Üyemiz, Seçimli Genel Kurulu’muz 25 Mart 2018 Pazar günü 14:00’da Kameriye’de yapılacaktır. 25 Mart 2018 Genel Kurul Gündemine www.villakentelele.org.tr   adresinden ulaşabilirsiniz.08/12/2021 Gün Ortalama:42  Bugün10 ziyaret var  Sitede 1 Kişi var  IP:35.153.166.111